נערות ליווי באילת

באותו יום, קיבלתי שיחה מלקוחות ידועים אשר באופן קבוע להשתמש בשירותים שלי. הם רצו להזמין בחורה לערב כדי לאכול איתה ארוחת ערב רומנטית ואז להמשיך את הכיף במועדון הלילה. קבעתי פגישה ודיברנו על כל הפרטים.

בערב הגעתי לכתובת שניתנה לי. הדלת נפתחה על ידי גבר בגיל העמידה, עצבני בכנות. הוא הציג את עצמו כיעקוב וביקש להיכנס. נכנסתי והבחנתי בעיצוב המדהים בדירה. אז, הם בהחלט רציניים לגבי ארוחת ערב רומנטית.

יעקב הזמין אותי לשבת ליד השולחן, והוא הלך למטבח לסיים את הבישול. הרגעתי אותו והתחלתי שיחה למחוק את כל הקווים בינינו ולהמיס את הקרח.

במהלך השיחה למדתי כי יעקב רואה את עצמו רומנטי ותמיד אוהב ליצור אווירה מיוחדת עבור בן זוגו. הוא סיפר לי איך הוא ואשתו נפגשו בצעירותם, איך הם נסעו יחד ואיזה תענוגות הם חוו. הבנתי שחשוב לו שהערב הזה ילך ללא רבב ושאשתו שמחה.

לבסוף, השולחן היה ערוך, ויעקב הזמין אותי להצטרף לארוחת הערב. הייתי צריך להמשיך לשחק את החלק העיקרי של האינטראקציה שלנו, כדי לא להסתיר את הפנטזיות שלו לשחק את האישה. התחלנו לאכול, לאכול לובסטר, לשתות שמפניה ולהחליף בדיחות קלות. ניסיתי להיכנס לתפקיד אשתו של יעקב כדי לספק את צרכיו.

לפתע עצר יעקב ואמר שאשתו היא אישה פעילה ואהבה מאוד לרקוד. הוא שאל אם אני רוצה לרקוד איתו. הסתכלתי עליו במבט ריק, אבל הסכמתי. קמנו והתחלנו לרקוד בסלון. בהתחלה זה היה מביך ומצחיק, אבל עם הזמן התחלנו למשוך את תשומת ליבו של זה יותר ויותר והסתבכנו ברצינות.

אז רקדנו כל הערב, שכחנו מהתפקיד, שכחנו מההסכם שלנו. אחר כך הלכנו למועדון לילה, שם המשכנו לרקוד, ליהנות וליהנות מחברתו של זה. יעקב היה כל כך מעורב בריקודים ובחברות שהוא שכח שאני מלווה והוא בשירותים בתשלום.

לכן, במקום ערב קלאסי בילה עם ליווי, יעקב קיבל הופעות בלתי נשכחות ושמחה. ואני, לעומת זאת, גיליתי חוויה חדשה ויוצאת דופן. הסיפור הזה הראה לי שלקוחות לא תמיד הולכים לפגישה עם ציפיות מסוימות ולפעמים יכולים להיווצר קשרים רגשיים אמיתיים.